bayan masöz

Eğer bayan masöz arıyorsanız ve İzmir ve çevresinde yaşıyorsanız doğru adrese geldiniz!

Sitemdeki sayfaları ziyaret edin, yazılarımı okuyun, uygun olunca arayın, tanışalım 🙂 Kaliteli profesyonel hizmet bulmak zordur, hele İzmir gibi büyük bir şehirde 🙂

Masaj ve Masöz Seçmek için Yararlı İpuçları

Sırt hassas bir bölgedir ve ufacık bir hasar bile gelecek yıllarda çekeceğiniz ağrılara yol açabilir. Engelleyici önlemler en iyi çözüm olan iyi bir masajla birlikte ağrılar ve rahatsızlıklar için en iyi tedavidir. Masajı yaptıracak doğru yeri bulmak ve problemli bölgeleri tam olarak nasıl bulacağınızı bilmek iyileşme sürecine büyük ölçüde fayda sağlar.

Aşağıda verilen ipuçlarını okuyun böylece bölgenizdeki en iyi bayan masöz bulup, onunla iletişime geçebileceksiniz. Tabii umarım bu kişi ben olurum 🙂

Eşinize uygulayacağınız mükemmel tekniklerden biri eğilme olarak isimlendirilir. Bunu yapmak için, kollarınızın açılması ve parmak uçlarınızı kullanma suretiyle,  bir eliniz ile omurga altına, diğeri ile omurga üstüne doğru eğilmeniz gerekmektedir.

Masaj yağının kullanımı gerçekten de kişiye ekstra duygular ve hisler katmada yardımcı olur. Bu durum kaslardaki gerginliği ve stresi azaltır. Teknik mutlaka gereklidir ancak asıl numara doğru masaj yağını tercih etmektedir. Derin-doku masajında cilde yağ ile masaj yapmak  harikadır.

izmir bayan masöz – doğru seçim önemlidir

Masaj izmir sırasında baş parmaklarınızı kullandığınızdan emin olunuz. Bu alan masaj yaptıran kişide muazzam duygular uyandıracaktır. Yine de rahatsızlık vermemek adına çok sert bastırmamalısınız.

Çalıştığınız masaj terapistinin lisanslı olduğundan emin olun. Lisanslı masaj terapistleri size harika masajı vermek için ihtiyaç duydukları eğitimi almışlardır. Bir profesyonelle çalışmak firmaların sağladıkları yeterlilik belgeleri ile güvende olmanızı sağlar.

Masaja başlamadan önce müşteride farklı yağlar deneyin. Herkesin vücudu farklı yağ türlerine farklı şekilde tepki verir, bu yüzden kişiye uyan yağı bulmak size kalır. Yağ uygulamak çok önemlidir çünkü temas noktalarında kayganlık izmir masözlersağlar ve sizi daha iyi hissettirir.

Eğer bebeğiniz uyumakta zorluk çekiyorsa, masaj yapmayı deneyin. Masaj yapmak herhangi bir ebeveyn için kolay ve rahatlatıcıdır. Yapmanız gereken bebeği kucağınıza yatırmak ve sırtını, kollarını, bacaklarını ve boynunu nazikçe okşamaktır. Masajı daha keyifli hale getirmek için çok az yağ bile kullanabilirsiniz.

bayan masözler – uygun olanı bulun

Gürültü masaj salonunuzda kesinlikle bulunmaması gereken bir şeydir. Eğer trafikten ya da komşunuzdan çok gürültü geliyorsa, insanların rahatlaması oldukça zordur. Masaj çok rahatlatıcı olabilen bir şeydir bundan dolayı daha az gürültülü bir yere geçiniz ya da günün daha sakin bir saatini tercih ediniz. Huzur doruk noktasına ulaştığında, rahatlamak için hiç bir engel kalmaz.

Eğilme metodu sırt masajı yapmanın popüler bir yoludur. Parmaklarınızı ayırın ve omuzlardan kalçaya sırtınızın altına doğru eğilme hareketi gerçekleştirmek için parmak uçlarınızı kullanın. Müşterinin isteğine göre baskıyı artırabilirsiniz. Bu hayat arkadaşınızı rahatlatmanın ve birlikte kaliteli zaman geçirmenin basit bir yoludur.

Masaj yaparken, aynı dokunuşu sürekli kullanmamaya dikkat edin. Bu bütün deneyimi sıradan hale getirebilir bu yüzden mümkün olduğunca seans boyunca farklı hareketler kullanılmalıdır. Tekniğinizi, dokunuşunuzu ve boyuna, sırta ve oyluk bölgesine ne kadar sert bastırdığınızı gözden geçirin.

izmir masöz – masaj hizmeti için seçim

Sırtınızda aşırı gerginlik hissediyorsanız, sarılma tekniğini kullanmayı deneyin. X şeklinde göğsünüzün önünde kollarınızı sarın. Ellerinizi omzunuza koyun ve kendinizi iyice ovun. Bu sizin gerginliğinizden kurtulmanıza ve günün geri kalanını stressiz devam etmenize yardım edecektir.

Masaj terapistiniz yani izmir masöz ile iletişimde kalın. Masözünüz büyük ihtimalle aklınızı okuyamayacaktır bu yüzden eğer vücudunuzun bir bölümü daha fazla ilgiye ihtiyaç duyuyorsa, ona söyleyin. Omuzlarınız masada oturmaktan mahvolmuşsa veya bacaklarınız sürekli çalışmaktan ağrıyorsa, söyleyin gitsin.

Herhangi bir izmir masaj yaptırırken, konuşmak için tereddüt etmeyin. Eğer bir rahatsızlık ya da acı hissederseniz, masaj terapistinize derhal söylemelisiniz çünkü siz söylemeden bilemeyeceklerdir. Terapistinizin herhangi bir sıkıntı var mı yok mu bilmeye hakkı vardır.

profesyonel masözler – izmir’de tercih edin

Eğer gününüzün çoğunu bilgisayarın önünde oturarak geçiriyorsanız, sık sık ara vermelisiniz ki boynunuza masaj yapabilesiniz. Başınızın iskeletine parmaklarınızı yerleştirin ve kaslarınızı nazikçe sıkın. Kaslarınıza biraz daha masaj bayan izmir masözyapmadan önce başınızı yana doğru eğerek kaslarınızı genişletin.

Müşterinizin sırtına soğuk masaj yağını dökmeyin. Önce ellerinizde ısıtın. Kimse soğuk yağ ile irkilmek istemez. Elinize biraz yağ alıp, ovarak ısıtmak daha iyidir. Sürtünme hemen yağı ısıtacaktır.

Masaj sırasında kendinizi rahatlatmayı ihmal etmeyin. Eğer çok gerginseniz, harika bir masaj için gereken manevraları yapmakta çok zorlanacaksınızdır. Gerginliğiniz aynı zamanda odaklandığınız vücut bölgesine ve odaya da yansıyacaktır.

izmir masaj salonu yerine bağımsız masöz

Masajdan beklenen stresi azaltmasıdır ve iyi konumlandırılmış dirseğin altında problemleri kovarak bunu yapmak mümkündür. Yumruklarınızı kullanarak da yatmadan önce stresi rahatlatıcı bir şekilde azaltabilirsiniz. Bu, kasları sakinleştirerek uykunun kalitesini artıracaktır ve müşteriye gece için iyi bir istirahat hazırlayacaktır.

İzmir masaj iyileşme sürecine yardımcı olmak için harika bir seçenektir. Masaj, yaraları, kireçlenme sorunu, tükenmişlik sendromu ve hatta migreni olan kişilere yardımcı olabilir. Reçetelerden iyi olduğu kesindir!

Çoğu büyük kentlerde  kötü durumdaki, düşük fiyatlı salonların arasından harika bir masaj salonu bulmak zor olabilir. Bu ipuçları düşünmeniz gereken adayların sayısını azaltmak için iyi birer rehberdirler. Küçük bir potansiyel masöz listesiyle, kişisel olarak her bir işyerini ziyaret edebilir ve deneyime göre karar verebilirsiniz.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0