erkeklere masaj

Temel prensipler aynı olmakla birlikte erkeklere masaj bayanlara veya çiftlere masajdan bazı yönleriyle ayrılır, çünkü İzmir veya diğer illerde erkekler farklı istek ve beklentiler içinde olabilmektedir.

Sonraki Masajınızdan Önce Buna Bir Göz Atın

Masajlar rahatlamanıza ve sakinleşmenize yardımcı olabilir! Aşağıdaki kısa makale sizin iç masaj terapistiniz ile temasa geçmenize ve bilinmesi gereken her şeyi öğrenmenize yardımcı olabilir.

Masajları seviyorsanız masaj aletlerini kullanmayı düşünebilirsiniz. Masaj topları veya diğer araçları kullanırsanız, yaptığınız veya yaptırdığınız masajlar kesinlikle daha etkili olacaktır.

Bir masajdan önce yemek yemeyin. Yemek sizi kesinlikle dinlenirken tuhaf hissettirebilen bir şişkinlik hissi ile bırakacaktır. Masajınızdan önce yediklerinizin sindirilmesi için yeterli zamanı olması çok önemlidir. Bu sayede, masajınız boyunca rahat ve gevşemiş olacaksınız.

Hamilelik dokuz ay boyunca özellikle vücudunuz için zor olabilir. Bebekten kaynaklanan ekstra ağırlığı taşımak, varlığını daha önce hiç bilmediğiniz ağrılara ve sancılara yol açabilir. Tam vücut doğum öncesi masajları ile kendinizi tedavi etmek, sizi yeniden daha çok kendiniz gibi hissettiren bir şey olabilir.

izmir erkeklere masaj adresleri

Bir masaj izmir yaptırdıktan hemen sonra en az iki litre su tüketerek, kirletici maddelerden kurtulmuş olacaksınız. Eğer gerekli miktarda su içmeyecek olursanız, masaj sonrasında sertlik ve rahatsızlık yaşayabilirsiniz.

Masaj yaptığınız kişinin kolaylıkla yerleştiğinden emin olun. Tercihen, bir masaj masası ya da en azından rahat bir mat kullanmanız gerekir.

erkekler masaj salonu izmirMasaj terapistinizin yani masöz izmir masaj yapmak için cildinize erişebilme yeteneği olması gerekir, bu nedenle soyunmak için hazırlıklı olmanız gerekir.  Bunu odada yalnız yapabileceksiniz ve iç çamaşırlarınızı üstünüzde bırakabilirsiniz. Siz soyunduktan ve masaj masasına çarşafın altına yüz üstü uzandıktan en kısa zaman sonra uzman odaya geri gelecektir.

Ayrıca erkeklere masaj seansından hemen sonra hemen harekete geçmek çok iyi bir fikir değildir. Bu anlamda vücudunuzun ovulmasından yararlanmış olmayacağınız için normale geri uyum sağlamasına izin vermek önemlidir. Hızlı bir şekilde ayağa kalkarsanız baş dönmesi ve bu türden şeylerle sonuçlanabilir.

erkek masaj izmir kalitesi önemlidir

Sorun yaşadığınız bütün bölgeler ile ilgili olarak masöz bayanı masaj seansınızı almadan önce bilgilendirmeniz iyi olacaktır. Bunu yapmadığınız takdirde, kendinizi iyi hissetmek için seansınızın yarısını daha az uygulama gerektiren alanlara harcayarak  sonladırmanız söz konusudur. İletişim kurarak masöze veya masöre, kısa seans süresince planlı şekilde hareket etme imkanı sağlamış olursunuz.

Hamileyseniz ve masaj rahatlama yaptırıyorsanız, delikleri olan masaj masalarından kaçının. Bu, sizin ve bebeğinizin rahatını sağlayacak ve belinize baskı olmasını önleyecektir. Ayrıca, daha rahat ve güvenli hissetmek için bol miktarda ilave dolgulu yastık kullandığınızdan emin olun.

Eğer kanserle mücadele ediyorsanız, bu vücudunuza gerçekten zarar verebilir.  Tedaviler ve genel tanıdan kaynaklanan biraz bunalım ve anksiyete ile birlikte yorgunluk ve bulantıyı büyük ihtimalle hissedersiniz. Bir masaj yaptırmanın bütün bu belirtilerle mücadele etmeyi, bunları yoketmek çok zorken savaşabilmenizi sağladığı kanıtlanmıştır.

İnsansız olan masajların çoğunu, mümkün olanları yapın. Masajınız için bir kişiye gitmek yerine, sırtınıza ve vücudunuza masaj yapabileceğiniz fıskiyeleri olan kullanabileceğiniz farklı jakuziler vardır. Bu, sadece mükemmel bir tür rahatlama değil, ayrıca egzersiz de olabilir.

izmir erkeklere masaj salonu telefonları

Shiatsu masajı, tutulmuş meridyenler içine sert bir basıncı dikkatlice kullanarak sonra hızlıca bırakarak yapılır. Bu masaj türü, acil yardım rahatlamaya ihtiyacı olan yorgun kaslar ile uğraşanlar için mükemmeldir. Diğer masaj türlerinin aksine bu masaj, sonradan kişide ağrıma duyusu bırakmaz; bunun yerine, yenilenen ve yenilenmiş hissedeceklerdir.

Mükemmel bir masaj yaptırmak için bir sürü para harcamak gerektiğini düşünme yanlışı yapmayın. İyi bilinen spalar tercih etmek insan doğasıdır, daha küçük boyutlu bir merkez veya bir masaj okulu tam olarak aynı hizmeti sunabilir. Çoğu zaman az bilinen yerler, yarı fiyatına onların daha pahalı muadillerine göre çok daha iyi masajlar sunarlar.

Masajınız için bol, rahat giysiler giyin. Masözünüz yani masöz izmir sizin rahatlık seviyenize göre sizden kıyafetlerinizi çıkarmanızı isteyecektir ve dolayısıyla masajınıza hazır olmak için yapmak istediğiniz son şey çok katlı veya sıkı kıyafetlerle savaşmaktır! Pek çok insan masaj yaptıracağı zaman egzersiz kıyafetleri kullanırlar.

erkek masaj türleri içinde seçim

Derin doku masajını takiben bir Epsom tuz banyosu düşünün. Ilık su dolu bir banyo için sadece bir bardak Epsom tuzu ekleyin. Bu tuzlar vücudun toksinlerden daha fazla arınmasını sağlayabilir ve kalıcı yaraları hafifletmek için yardımcı olabilir. Optimum sonuçlar için yaklaşık bir buçuk saat boyunca banyoda bekleyin.

erkeklere izmirde masajGenellikle sırt ağrısı yaşıyorsanız, titreşimli bir sürtünme pedine yatırım yapmayı göz önünde bulundurmanız gerekir. Hatta bazı pedlerde sizin kaslara ısı uygulamanıza olanak tanıyan bir seçenek vardır. Almadan önce farklı ürünleri karşılaştırın ve değişik hızları olan bir tanesini alın, böylece ihtiyaçlarınıza göre olan işleve kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Eğer masaj salonu gitmeyi ayarlayamıyorsanız, yine de bir masaj yaptırma olanağına sahip olacaksınız. Masaj merkezleri olan yerel bir masaj okulu bulmaya çalışın. Bu süre boyunca, indirimli bir oranda bir masaj yaptırmanız mümkün olacaktır.

izmirde erkek masaj tavsiyeleri

Muhteşem bir masajın onarıcı güçlerini göz ardı etmeyin! Bu makaleyi okurken, her türlü ilginç masaj önerilerini ve tekniklerini öğrenmiş oldunuz. Şimdi, tüm yapmanız gereken harika kullanım için bu önerileri uygulamaya koymaktır. Sizi en iyi anlayanlar, bu kadar huzurlu olmanızla büyüleneceklerdir.

Masajları seviyorsanız masaj aletlerini kullanmayı düşünebilirsiniz. Ya da masaj salonları tercih edebilirsiniz. Masaj topları veya diğer araçları kullanırsanız, yaptığınız veya yaptırdığınız masajlar kesinlikle daha etkili olacaktır.  Hamileyseniz ve masaj yaptırıyorsanız, delikleri olan masaj masalarından kaçının.

Masajınız için bir kişiye gitmek yerine, sırtınıza ve vücudunuza masaj yapabileceğiniz fıskiyeleri olan kullanabileceğiniz farklı jakuziler vardır. Eğer masaj salonuna gidemiyorsanız, yine de bir izmir masaj yaptırabileceksiniz.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0