özel masaj

İzmir ilinde merkezde veya yakınlarında özel hizmet sunan masöz tarafından masaj için doğru adrese geldiniz, masaj salonları veya bağımsız masöz tercih edebilirsiniz, size bağlı. Beklenti ve isteklerinize uygun yer bulmak için zaman ve çaba harcamanız gerekir, biliyorsunuz 🙂

Masaj İzmir Yaparken Bilmeniz Gereken Öneriler

Evinizde izmir masaj için farklı terapi uygulamanız, partneriniz ve sizin için oldukça keyif verici bir aktivite olabilir. İhtiyacınız olan çok az malzeme vardır ve biraz teknik bilginiz olmalıdır. Uygulayacağınız terapi için bu makalede harika teknikler ve öneriler bulabilirsiniz. Okumaya devam edin ve çevrenizdeki insanlara yada ailenize mükemmel bir masaj deneyimi yaşatın.

Petrisaj tekniği, stres seviyesi azaltmak ve rahatsızlıklardan kurtulmak için harika bir seçenektir. Bu tekniği uygulayabilmek için, parmak uçlarınızı ve avucunuzu kullanmanız gerekir. Başka bir bölgeye geçmeden önce, bulunduğunuz kas grubunu tutun ve birkaç saniye boyunca sıkın. Ağrılardan kurtulana dek aynı bölgelere masaj izmir yapabilirsiniz.

Özellikle sırt masajı gibi uygulamalar için yana doğru yatırma tekniği insanların en çok tercih ettikleri tekniktir. Parmaklarınızı birbirinden ayrık olarak tutmak sureti ile uçları ile vücudunuzun yan kısmında sırt bölgesinin aşağısına doğru farklı hareketleri uygulayınız, omuzlardan kalçanıza  doğru yani. Eş veya partnerinizin yaşadığı veya hissettiği gerginliği izmir özel masaj ile oldukça büyük bir miktarda azaltabilirsiniz. Eşinizi veya partnerinizi rahatlatmak amacı ile ideal izmir özel masajyöntemlerden biri olduğu gibi aynı zamanda birlikte güzelcer vakit geçirmiş olursunuz.

Birkaç saat içerisinde bir masaj terapisi yaptıracaksanız, özel masöz ile olabilir, yediğiniz yemekler çok ağır içerikli olmamalıdır. Çok fazla yemek yemek, sizi rahatsız bir duruma sokabilir ve masajınızı etkiler.

Kendinizi rahat şekilde hissedebileceğiniz gibi dengeli bir yemek yemek masaj deneyiminizden keyif almanızda büyük bir etken olacaktır.

izmirde özel hizmetler içinde masaj

Partnerinize bir masaj terapisi uygulayacaksanız, özel masaj salonu olabilir, yavaş ve devamlı hareketler kullanmanız gerekmektedir. Parmak uçlarınızı ve avucunuzu germeden masaj yapmalısınız. Kendi ağırlığınızı kullanarak basınç şiddetinizi artırmak, sizin yorulmanızı engelleyecektir.

Herhangi bir insana masaj terapisi çeşitlerinden birini uygularken, terapinin her bir saniyesinde ellerinizden birinin eş veya partnerinizin bedeninde bulunması gerektiğini unutmamalısınız. Bu sayede eşiniz veya partneriniz kendisini göreceli olarak daha güvende hissetmeye başlayacak ve daha rahatlamış ve gevşemiş durumda kalması mümkün olacaktır.

Yavaş yavaş kademeli olarak ve dingin hareketler ile terapinize devam edebilirsiniz. Eş veya partneriniz bu sayede kendisini daha rahat hissedecektir ve ayrıca sizin masajınız fazlası ile keyif verici olmaya başlayacaktır.

İlaç tedavisi alıyorsanız bu durum hakkında izmir masöz bayana bilgi vermeniz gerekir. Herhangi bir hastalıkla mücadele ediyorsanız, masaj sizin için yararlı olmayabilir. Hastalık durumunuzun ihtimali bile olsa, bunu bildirin. Masörünüz, sizin için en uygun masajı yapabilmek için tekniklerini değiştirebilecek bilgiye sahiptir ve sizi herhangi bir tehlikeden koruyacaktır.

Masaj teknikleri konusunda harika masaj için uygulayabileceğiniz teknikler olduğu gibi yapmamanız gereken hareketler de vardır. Ne zaman sert ne zaman nazik olmanız gerektiğini keşfetmeniz gerekir.

özel masaj için izmir masöz ilanları

Masaj terapistine gitmek, bir doktora gitmek ile benzer durumlardır. Endişe ettiğiniz ve özel ilgi gerektiren bir bölgeniz olduğunu düşünüyorsanız, masaj terapistinize bu konu hakkında bilgi verin. Hangi masaj türü sizin için iyi olabilir ve hangi masaj türleri size nasıl fayda sağlar şeklinde soru sorarak cevaplarınızı alabilirsiniz.

Masaj terapisi yaptırırken, ki masaj ile rahatlama mümkündür, kendi görüntünüzü kendiniz yaratın. Gözlerinizi kapatın ve arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz bir fotoğrafınızı aklınızda canlandırmaya çalışın. Aklınızda canlandırdığınız görüntü sizin için güzel anılar barındırıyorsa, bu durum sizin fiziksel olarak vücudunuzda bir rahatlama sağlayacaktır. Bu sayede masaj terapinizin kalitesini artırabilir ve rahatlamanızı sağlarsınız.

Mükemmel bir kişiye özel masaj terapisi yaptırmak için çok yüksek miktarlarda ücret ödemeniz zorunlu bir durum değildir. Bu sizin için bir aktivitedir ve bunu spa salonları, küçük ölçekli işletmeler ve masaj okullarında yaptırarak sorunlarınıza aynı çözümler bulabilirsiniz. Az tanınan masaj salonları, büyük işletmelere göre daha iyi masaj terapileri sunabilirler ve fiyatları daha ucuzdur. Belki de yarı fiyatına.

İzmir masaj terapileri uygulamadan önce ellerinizi ısıtmanız gerekmektedir. Soğuk ellerin hiçbir şekilde rahatlama yaratmayacağının farkındasınızdır. Ellerinizin soğuk olması, rahatlama yaratmak yerine, partnerinizi daha gergin bir duruma sokabilir. Ellerinizi ovuşturun ve az miktarda masaj yağı veya krem kullanarak başlayın. Tek ihtiyacınız ılık sıcaklıkta olan elleriniz.

izmir içinde erkeklere özel masaj salonu

Masaj terapisi sırasında, gergin olan bir kas grubu görürseniz basınç şiddetinizi artırabilir veya baş parmağınızı da kullanabilirsiniz. Hiçbir zarar vermeyeceğiniz konusunda partnerinizi rahatlatmanız da önemlidir. Kas grupları dikkatli bir izmir özel masözşekilde hedef alırsanız, gerginlik ve rahatsızlıktan partnerinizi kurtarabilirsiniz. Omurga ve eklemler çevresinde, olabildiğince az basınç şiddeti kullanmayı unutmayın.

Düzenli olarak masaj terapileri yaptırıyorsanız, masöz izmir bayandan randevularınız arasında vücudunuz için bir egzersiz programı bulabilirsiniz. Yoga bunun için ideal bir seçenek olacaktır.

Bu sayede kaslarınız gevşemiş kalır, daha az stres seviye olur ve ilerleme sağlar. Haftada 3 kere, 30 dakikalık bir egzersiz uygulamanız faydalı olacaktır.

Her iki taraf da bu konudan sıkıntı duymayacaksa, özel bölge masaj olabilir, ortamda keyif verici bir müzik dinleyebilirsiniz. Dikkat dağıtıcı etkenlerden kurtulmak için bütün telefonları kapatın ve rahatlamaya çalışın.

Masaj izmir terapisi yaptırırken bahşiş vermeyi de unutmayın! Masaj terapistiniz yani izmir özel masöz bahşiş ile çalışan kişilerdir. Bu durumu da göz önünde bulundurarak, terapistlerin neredeyse bütün gelirleri bahşişlerden oluşur. Eğer masaj terapisini beğendiyseniz, %15-%20 arasında bahşiş verebilirsiniz. Aksi durum da daha az oranları tercih edebilirsiniz.

evde özel masaj hizmeti arayışı

Hangi masaj terapistinize gideceğiniz konusunda kararsızsanız, erkeklere özel masaj dahil, telefon ile kendilerini arayarak onlarla iletişim kurabilirsiniz. Eğitimleri, masaj konusunda bilgiler veya kaç yıldır terapistlik işinde oldukları hakkında sorular sorabilirsiniz. Durumunuz özel bir şekildeyse, kendileriyle yüz yüze görüşmek istediğinizi de iletebilirsiniz. Masaj terapistinize soru sararak hem kendi düşüncelerinizi rahatlatırsınız hem de masajınızın daha kaliteli olmasını sağlarsınız.

Evlerde uygulanan masaj terapileri, sessiz ve özel bir alanda yapılmalıdır. Gürültü ve dikkat dağıtıcı etkilerin az olduğu bir zaman seçilmelidir.

Öğrendiğiniz üzere, izmir evde masaj veya evinizde masaj yapmak için çok büyük bir bilgi birikimine veya profesyonel masaj aletlerini ihtiyacınız yok. Yaptığınız masajların ardından partnerlerinizden yorumlarını alarak, kendi masaj terapinizin kalitesini fazlasıyla artırabilirsiniz. Partnerlerinizin, sizin masaj terapiniz hakkında yaptığı yorumlar karşısında çok şaşıracaksınız.

Birkaç saat içerisinde bir masaj randevunuz varsa, çok ağır bir yemek yememeniz gereklidir. Masaj terapinize başlamadan önce, masöz izmir veya terapistiniz ile iletişim kurmuş olmanız önemli bir etkendir. Masaj terapistleri ile olan randevu, doktorlarınız ile olan randevularınıza benzer.

Terapistinize özel ilgi gerektiren herhangi bir bölgeniz hakkında bilgi verebilirsiniz veya hangi masaj türünü almak istiyorsanız söyleyebilir yada daha önceden duyduğunuz masaj türleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hangi masaj terapistini gitmek istediğiniz konusunda kararsız kaldıysanız, terapistlere telefon ederek, teknikleri hakkında konuşabilirsiniz.

Umarım İzmir içinde özel masaj için size uygun masözler arasında beni tercih edersiniz, memnun kalacağınızı düşünüyorum, ne dersiniz? 🙂

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0