vip masaj

İhtiyaçlarınıza Uygun En Doğru Masajı Bulmak 

Ne istediğinizi bilmediğiniz için izmir vip masaj yaptırmayı bir süredir erteliyor musunuz? İsveç ,sıcak taş tekniği, Shiatsu ve aromaterapi masajları seçeneklerden bazılarıdır. Tüm teknik stiller ve türlerle nasıl bir yol izleyeceksiniz? Masaja dair temel bilgileri aldığınızda, bu sorunla başa çıkabilirsiniz. Tabii masaj fırsatları veya masaj fiyatları konusunda bilgi arıyor olabilirsiniz.

Eğer çocuğunuzda astım varsa masajı deneyin. Rahatlatıcı etkileri nedeniyle, masajın astımlı çocuklarda nefes almayı kolaylaştırdığı kanıtlanmıştır. Çocuk masajı nazik bir dokunuşla ve yalnızca kısıtlı bir süre yapılmalıdır. Akşama bunu deneyin ve çocuğunuza yardımcı olurken iyi ve huzurlu bir gecenin de tadını çıkarın.

Bir masaj tarihi aldığınızda, vücudunuzla alakalı herhangi bir endişe ya da özgüveni geride bırakın. Bir masaj terapisti, üstünüzde ne kadar az kıyafet varsa, işini o kadar iyi yapabilir. Terapist sizin üstünüzü gerektiği gibi örtülerle örtecek kadar deneyimlidir. Bundan ötürü derin bir nefes alın ve rahatlayın, masözünüzün önünde fiziğiniz hakkında endişe etmeyin.

izmir vip masaj – rahatsızlıklara çözüm

Yüksek kan basıncından mı muzdaripsiniz? Kalıtsal ya da stresten olsun, tehlike arz edebilir. Eğer kan basıncınızı birazcık olsun azaltmak istiyorsanız, masaj yaptırmayı deneyin. Masajlar stres ve gerginlikten kurtulmak için harika bir yoldur. Aynı zamanda insanların kan basıncını önemli ölçüde azalttıkları kanıtlanmıştır.

Asya masajlarının vücudu rahatlattıkları bilinir. Bazı türleri vip masaj olarak değerlendirilir. Çok yaygın olmayan ancak oldukça rahatlatıcı bir Asya masajı Endonezya-Cavacalı masajı olarak adlandırılır.  Bu neden ile terapist her iki ellerini ve parmak eklemlerini cilde derince işlemek vip masaj fiyatlarıiçin kullanır. Eğer kaslarınız gerginse bu yardımcı olacaktır.

Partnerinizin siz veya izmir masöz tarafından yapılan masaj sırasındaki tepkilerine önem verin. Eğer gerilirse, muhtemelen çok sert biçimde masaj yapıyorsunuzdur.

Eğer partnerinizde gıdıklanma belirtisi görürseniz, bu kez de büyük olasılıkla parmaklarınızla çok hafif dokunuyorsunuzdur.

Dikkat etmeniz partnerinizi gerçekten memnun edecek doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olabilir.

Migren ağrısı çekmek çok acı vericidir ve sizi aniden durdurabilir. Eğer migren ağrısı çekenlerdenseniz, migrenin sizi ne kadar güçlü şekilde etkilediğini kolayca kavrayabilirsiniz. İyi ki masajın migreni azalttığına ve migren sürecini azalttığına dair göstergeler vardır.

vip masöz izmir – rahatlama garanti

İyi bir masaj vermek için yumruklarınızı kullanın. Daha nazik tekniklerle kasları ısındırdıktan sonra, ağrılı ya da gergin bölgeye nazikçe yumrukla masaj yapın. Yumrukla masaj dolaşım için mükemmeldir ve bütün kasların neredeyse bir anda rahatlamasına neden olur. Kan sulandırıcı alan kişilerde morarmaları önlemek için bu tekniği kullanmaktan kaçınınız.

Hiç kendinize izmir masaj yapmak isteyip de nereden başlayacağınızı bilemediniz mi? Acı nerdeyse! Ağrılı bölgelerle başlayın ve dışa doğru yayın. Ağrılı olan başka bir yer keşfederseniz, o bölgeyi de ovalayın. Masaj fayda etmemeye başladığında, ne zaman isterseniz durabilirsiniz.

Bir bölgeye ne kadar süre masaj yapmalısınız?  Yaklaşık otuz saniyeyi hedef almayı deneyin. Eğer ovalayacak çok yeriniz varsa, bu süreci hızlandırmaya yardım edecektir. Eğer bölgenin hala ağrılı ya da gergin olduğunu hissediyorsanız, daha sonra bir 30 saniyelik seans daha uygulayın.

vip özel masaj – izmirde doğru adres

Masaj yaparken ellere ve ayaklara masaj yapmayı unutmayın. Masaj yapıldığında bir çok duyguyu uyandıran bu bölgeler harika ve rahatlamış hissettiren yerlerdir. Kasları gevşetmek için bu alanlara sıkıca masaj yapmak istersiniz.

Doğum masajı gerçekleştirebilmek için aday anne yana doğru yatırılmalıdır ve sırtı zarifçe çember hareketi kullanarak okşanmalıdır. Bu tür masaj anne adayının özellikle bel ve kalçasında bebeğin ağırlığının baskı noktası oluşturacağı 3. üç aylık dönemde yararlı olacaktır.

Masaj terapistinizi yani masöz izmir masaj başlamadan önce şu anki durumunuz ya da tıbbi problemleriniz hakkında bilgilendirin. Hamile olduğunuzu söylemek de bunlara dahildir. Ne olup bittiğini bilmelerine izin vererek, size etkili bir masaj vermelerini planlamalarına yardımcı olursunuz. Ne yaptığınızı bilmiyorsanız işleri kötüye götürebilirsiniz.

vip masaj salonu var mı?

Evet, var, ama hangi masaj salonları olduğunu araştırmanız gerekir. Günün geri kalanındaki işleri çok takmayarak masajın faydalarını artırabilirsiniz. Ne zaman gerginlik hissederseniz hissedin gün boyunca derin nefes egzersizleri yaparak aklınızın ve vücudunuzun huzur bölgesinde kalmasına izin verin. Ilık bir banyonun takip edeceği sade, rahatlatıcı bir akşam yemeği planlayın, sonra da yatağa erken girip, yenileyici bir gece uykusuna güzelce kıvrılın.

Göz masajı yapmak gözleri özellikle ağrılı veya yorgun olanları rahatlatacaktır. Bu tür masajın yararı ise ısıyı kullanarak acı ve gerginliği rahatlatacak olmasıdır. Başlamak için ellerinizi kuvvetli şekilde oluşturun. Buna ellerinizdeki ısıyı vip masöz masajhissedinceye kadar, devam ediniz. Elleriniz ısındığında, ısı kaybolana değin, her iki gözünüzü de avuç içlerinizi kullanarak kapatın.

Eğer sinüs baskısından muzdaripseniz, evde masaj yardımcı olabilir. Alın çizginize yapılacak basit ve hızlı bir masaj sinüslerinizi temizlemeye ve daha rahat nefes almanıza yardımcı olabilir. Gözlerinizin üstüne ve burun kemiğinize nazikçe masaj yapmak için sadece parmaklarınızı kullanın.

Dürüst olalım – uzun bir çalışma gününden sonra masözünüzün sizin ayaklarınızı ovmaya can attığını söyleyemeyiz! Randevunuzdan önce tüm vücudunuzla bir duş alınız. Masözünüz minnettar olmakla kalmayacak ayrıca siz de masaj sırasında kendi kokunuzu duymak zorunda kalmayacaksınız.

özel masaj izmir’de bu sitede bulunur

Eğer doktorunuz masaj izmir yaptırmamanızı söylüyorsa buna uymalısınız. Bu öner kesin gözükür, ancak insanlar yine de rahatlayacakları ve daha iyi hissedecekleri için veya buna inandıkları için masaj yaptırırlar. Özellikle kas yırtıkları gibi durumlarda masaj sürekli bir baskıyı vücudunuzda oluşturacağı için daha kötü durumlara yol açabilir, dikkatli olun.

Bu basit ipuçlarıyla birlikte masajı daha eğlenceli bulacaksınız. Bilgiler sizin gerginliğinizi azaltarak ne beklediğiniz konusunda yardımcı olacaktır. Masaj konusunda araştırmalarınıza devam ettiğinizden emin olun ki bu sanat hakkındaki tüm son haberlerle güncel kalın. İzmir profesyonel masöz hizmeti için doğru adrestesiniz, VIP muamelesi görmek için arayın 🙂

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0